har du frågor eller behöver hjälp

Kontakta oss

Kontor

Ring oss under våra kontorstider, så svarar vi!
Ring 08 508 655 55
eller faxa till 08 508 606 55.

Support & Service

Hör av dig till supporten med dina frågor.
Vardagar: 8.00-17.00
Ring på 08-558 077 80
eller maila:

support@perfectastorkok.se

Hälsa på

Perfecta Storkök AB
Besöksadress:

Stockholm: Västbergavägen 26

Göteborg: Sven Källfelts gata 212

Leveransadress:

Lastkaj: Västbergavägen 32
126 30 Hägersten

Våra medarbetare

Försäljning

Per Fritzell
VD/Ägare/Försäljning
per@perfectastorkok.se073 368 11 18
08 – 559 314 51
Jonas Björnemark
Ägare/Försäljning
jonas@perfectastorkok.se070 950 26 00
08 – 559 314 52
Johan Knutsson
Ägare/Försäljning
johan@perfectastorkok.se073 330 01 83
08 – 559 314 53
Mikael Nyström
Ägare/Försäljning
mikael@perfectastorkok.se070 840 41 10
08 – 559 314 54
Peter Lind
Försäljning
peter@perfectastorkok.se076 871 64 22
08 – 55931457
Sara Pettersson
Försäljning
sara@perfectastorkok.se072 182 87 19
08 – 558 314 55
Patrik Söderberg
Försäljning Göteborg
patrik@perfectastorkok.se0729 81 12 88
08 – 558 077 80
Fredrik Grenströmer
Försäljning
fredrik.g@perfectastorkok.se072 363 52 32
08 – 559 314 56
Micael Rodling
Försäljning
rodling@perfectastorkok.se
08 – 559 314 59
Fredrik Enarsson
Försäljning Göteborg
fredrik@perfectastorkok.se070 814 30 53
031 – 301 50 02

Support & Service

Mikael Kock
Support
mikael.k@perfectastorkok.se073 386 99 15
08 – 558 077 80
Filip Gårdenberg
Support/Service
filip@perfectastorkok.se072 221 95 66
Göran Palm
Support
goran@perfectastorkok.se070 770 11 91
08 – 558 077 80

Backoffice/Ekonomi

Soffi Holmgren
Försäljning/Kontor
soffi@perfectastorkok.se070 813 38 55
08 – 559 314 50
Anette Skeppström
Inköp/Support
anette@perfectastorkok.se072 363 43 68
08 – 558 077 87
Sussi Sunnerstam
Ekonomi/Kontor
sussi@perfectastorkok.se070 813 33 17
08 – 558 077 82

Logistik

Mats Antonsson
Lager/Logistik
mats@perfectastorkok.se070-688 80 72
08 – 559 314 58

Prata storkök med oss!

Kontaka oss så berättar vi mer om hur vi kan hjälpa.