har du frågor eller behöver hjälp

Kontakta oss

Kontor

Ring oss under våra kontorstider, så svarar vi!
Ring 08 508 655 55
eller faxa till 08 508 606 55.

Support & Service

Hör av dig till supporten med dina frågor.
Vardagar: 8.00-17.00
Ring på 08-558 077 80
eller maila:

support@perfectastorkok.se

Hälsa på

Perfecta Storkök AB
Uppköparvägen 7 1tr.
120 44 Årsta

Våra medarbetare

Försäljning

Per Fritzell
VD/Ägare/Försäljning
per@perfectastorkok.se073 368 11 18
08 – 559 314 51
Jonas Björnemark
Ägare/Försäljning
jonas@perfectastorkok.se070 950 26 00
08 – 559 314 52
Johan Knutsson
Ägare/Försäljning
johan@perfectastorkok.se073 330 01 83
08 – 559 314 53
Mikael Nyström
Ägare/Försäljning
mikael@perfectastorkok.se070 840 41 10
08 – 559 314 54
Peter Lind
Försäljning
peter@perfectastorkok.se076 871 64 22
08 – 55931457
Sara Pettersson
Försäljning
sara@perfectastorkok.se072 182 87 19
08 – 558 314 55
Patrik Söderberg
Försäljning Göteborg
patrik@perfectastorkok.se0729 81 12 88
08 – 558 077 80
Magnus Braunke
Försäljning
magnus@perfectastorkok.se070 943 18 60
08 – 558 077 81
Christer Johnen
Försäljning
christer@perfectastorkok.se070 745 98 31
08 – 559 314 56
Patrik Larsson
Försäljning Örebro
patrik.l@perfectastorkok.se070 814 30 53
08 – 558 077 80

Support & Service

Mikael Kock
Support
mikael.k@perfectastorkok.se073 386 99 15
08 – 558 077 80
Göran Palm
Support
goran@perfectastorkok.se070 770 11 91
08 – 558 077 80

Backoffice/Ekonomi

Soffi Holmgren
Försäljning/kontor
soffi@perfectastorkok.se070 813 38 55
08 – 559 314 50
Sussi Sunnerstam
Ekonomi/Kontor
sussi@perfectastorkok.se070 813 33 17
08 – 558 077 82
Mats Antonsson
Inköp, produktansvarig
mats@perfectastorkok.se070-688 80 72
08 – 559 314 58

Prata storkök med oss!

Kontaka oss så berättar vi mer om hur vi kan hjälpa.